Ledige stillinger| Frydenbø Group

Gå til Frydenbø Group

Klikk for å ekspandere leiebilsøk

Klikk her for leiebilsøk                               
:

Kontakt oss

SIXT Frydenbø Bilutleie

leiebiler for enhver anledning.

Vi leier ut småbiler, stasjonsvogner, SUVer, 9-setere og små og store varebiler.
Send oss gjerne forespørsel eller tilbakemeldinger via vårt kontaktskjema.
  

Kontaktinformasjon

Gateadresse: Minde Allé 35, 5068 Bergen
Postadresse: Postboks 6103, 5892 Bergen
Fakturaadresse: Postboks 6214, 5893 Bergen

Telefon:  98 20 58 52

E-post: bilutleie@frydenbo.no

Vakttelefon: 90 56 39 67

ÅpningstiderMinde:Flesland:
Gå til kontaktinfo Gå til kontaktinfo
Mandag - fredag Kl. 07:30 - 16:00 Kl. 07:00 - 22:00
Lørdag Stengt Stengt
Utlevering av bestilte biler.
Mulighet for forhåndsavtalt leie lørdag, søndag og etter kl.22:00 alle øvrige dager
Søndag Stengt Stengt
Mulighet for forhåndsavtalt leie lørdag, søndag og etter kl.22:00 alle øvrige dager
E-post bergen@sixt.no flesland@sixt.no

Avdeling Minde

Jørund Dahl

Daglig leder

Mobil: 98205859
E-post: jd@frydenbo.no

Kahin Mzuri

Utleie Minde

Tlf: 98205852
E-post: kahin@sixt.no

Marit Hovden

Utleie Minde

Tlf: 98205852
E-post: marit@sixt.no

Knut Matre

Utleie Minde

Tlf: 98205852
E-post: km@sixt.no

Svend Lindhjem

Utleie Minde/Åsane

Mobil: 98205858
E-post: svend@sixt.no

Avdeling Flesland flyplass

Glenn Larsen

Utleie Flesland

Tlf: 98205852
E-post: glenn@sixt.no

Tommy Johannesen

Utleie Flesland

Tlf: 98205852
E-post: flesland@sixt.no

 Salgshall Volvo Åsane Delelager Volvo Åsane Verksted Frydenbø Åsane

Gi oss en tilbakemelding

Har du noe du ønsker å ta opp med oss? Send oss en tilbakemelding her.

Skriv inn koden fra bildet:

Hva står i bildet?